Налаштування відображення

Розмір тексту:
Колір сайту
Зображення

Налаштування

Звичайна версія

Меню

free accordion joomla menu

Відгуки абітурієнтів про наш коледж

Ось і дійшли свого завершення курси підготовки абітурієнтів до вступних випробувань з української мови, історії України та математики. Це була гарна нагода для випускників 9-х класів повторити й закріпити вивчений у школі матеріал, знайти товаришів.

Детальніше...

Слово від випускниці коледжу

Банальне святкування випускного не для нас! Так вирішили ми, і після вручення дипломів поїхали... на вокзал, а вже наступного дня ми були на морі.

Детальніше...

Вступ до коледжу

Вступ до вищого навчального закладу – важливий етап в житті кожного абітурієнта: прийняття рішення, обрання навчального закладу, збір документів, підготовка та складання вступних екзаменів.

Детальніше...

Навчальна практика студентів групи П-33

Проходження навчальної практики є важливою складовою освітнього процесу підготовки майбутніх юристів. З 28 травня по 26 червня 2019 року студенти 3 курсу спеціальності «Право» проходили навчальну практику з метою закріплення теоретичних знань та набуття професійних навичок і вмінь.

Детальніше...

Випускний фінансистів та обліковців

25 червня в коледжі відбулося свято вручення дипломів молодших спеціалістів студентам спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік і оподаткування».

Детальніше...

Випуск студентів спеціальності "Правознавство"

25 червня в Ірпінському державному коледжі економіки та права відбулася довгоочікувана подія – випускний зірковий бал студентів спеціальності «Правознавство».

Детальніше...