Налаштування відображення

Розмір тексту:
Колір сайту
Зображення

Налаштування

Звичайна версія

Меню

free accordion joomla menu

День відкритих дверей

5 грудня 2019 року в Ірпінському державному коледжі економіки та права відбувся день відкритих дверей, на який завітали учні  зі шкіл Ірпеня №1, №2, №3, №12, №17 за підтримки відділу освіти Ірпінської міської ради. Приїхали  абітурієнти і  з Києва, Бучі, Фастова, Білої Церкви та Новобіличів.

Детальніше...

З перемогою!!!

Вітаємо з І місцем у ІІ (обласному) етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Детальніше...

Профілактично-просвітницька акція до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

3 грудня  була проведена щорічна профілактично-просвітницька акція "Відповідальність - це життя" до  Міжнародного дня боротьби зі СНІДом.

Детальніше...

Міжвузівський студентський круглий стіл

28 листопада в Ірпінському державному коледжі економіки та права з нагоди Всесвітнього дня філософії та дня народження Григорія Сковороди відбувся студентський міжвузівський круглий стіл "Сковородинівський спадок: Що ти порадиш нам, філософе?”

Детальніше...

Незабутня поїздка у Львів

30.11- 02.12 студенти групи П-24 разом з куратором Чаплигіною М. Я. відвідати одне із найбільш привабливих та колоритних українських міст, туристичну столицю України – чарівний Львів.

Детальніше...

Учасники І Ірпінського дитячо-юнацького форуму М18

Студeнти групи П-21 Ірпінського дeржавного колeджу eкономіки та права взяли участь у якості спікeрів в 1- му Ірпінському дитячо-юнацькому форумі М18 “МEНШІ 18 - МИ МОЖEМО БІЛЬШE”, який спрямований на формування активної громадянської позиції  дітeй та підлітків.

Детальніше...