Налаштування відображення

Розмір тексту:
Колір сайту
Зображення

Налаштування

Звичайна версія

Сучасні ЗСУ. Жінки в армії

У группі П-13 проведено виховну годину на тему: «Сучасні ЗСУ. Жінки в армії».
Було розглянуто останні зміни в законодавстві України щодо проходження військової служби жінками, також було розглянуто правила поводження зі зброєю.
 Наші дівчата ще раз доводять, що без зайвих запитань упораються з будь-якими викликами.

Детальніше...

Cтуденти та викладачі побували в мальовничому селищі Ворохта!

Карпати - дивовижний край первозданної природи, мальовничих гірських ландшафтів, буйних лісів, кришталево чистого повітря, стрімких гірських потоків і мінеральних джерел.

Детальніше...

C Днем Соборності України!

Дорогі українці!
Щиро вітаємо всіх нас із чудовим святом – Днем Соборності України! Це свято – прекрасна нагода вкотре нагадати, що Україна не розділена, що немає окремої Східної й Західної України, а що в нас єдина держава й ми - єдиний народ!

Детальніше...

День Соборності України

22 січня, у день проголошення в 1919 році Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, відзначається День Соборності України.
Підтримуючи державні традиції,  викладач історії ІФКЕП Чорна Т.В. провела інформаційну годину «День Соборності» для студентів груп І курсу всіх спеціальностей.

Детальніше...

Лекція про шкідливий вплив тютюну на організм людини

З метою профілактики тютюнопаління для студентів першого курсу член громадської організації "Нова надія" Сергій Колєсніков провів лекцію про шкідливий вплив тютюну на організм людини! Під час лекції студенти дізналися багато нового та цікавого, переглянули презентації й усвідомили всю шкоду цієї негативної звички!

Детальніше...

Ми підтримуємо українські традиції!

Ми підтримуємо українські традиції!

Сьогодні, з нагоди Старого Нового року, студенти Ірпінського фахового коледжу економіки та права, переодягнені в  українські костюми, привітали нашу коледжанську родину та адміністрацію Державного податкового університету з прийдешнім святом,  співаючи щедрівки та бажаючи усіляких злагод у цьому році!!!

Детальніше...