Випуск студентів спеціальності "Правознавство"

25 червня в Ірпінському державному коледжі економіки та права відбулася довгоочікувана подія – випускний зірковий бал студентів спеціальності «Правознавство».

Так, саме зірковий, адже кожен у нашому закладі – це зірка, таємнича, непередбачувана, яскрава, унікальна. І цього дня 129 випускникам коледж дав путівку в доросле життя.

З успішним завершенням навчання привітали молодь директор Ірпінського державного коледжу економіки та права О.А. Пілевич та гості свята: доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, ректор Національного університету державної фіскальної служби України П.В. Пашко; в.о. Ірпінського міського голови А.В. Попсуй; доктор юридичних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту права В.В. Топчій; директор культурно-мистецького центру «Сузір’я» К.М. Преображенська; заслужений працівник культури України, головний хормейстер, художній керівник народного ансамблю пісні і танцю культурно-мистецького центру «Сузір’я» Н.І. Чуприна; адміністрація закладу.

Усі, хто звертався до випускників, бажали не забувати рідний коледж, викладачів, друзів, реалізувати свій життєвий потенціал та здобуті знання, стати висококваліфікованими фахівцями і працювати на благо рідної України.

На святі урочистого вручення дипломів молодших спеціалістів були присутні також ветерани праці: М.І. Сліпець, О.І. Сластьоненко, О.А. Сластьоненко, О.М. Кушнір, Г.І. Родигіна та Л.І.Заковоротня.

Крім дипломів, випускникам вручили подяки за вагомий внесок у спортивне й наукове життя коледжу, за гарно пройдену практику, за успішне навчання, також - відзнаки народного депутата (VIII скликання) України М.В. Гаврилюка. За активну участь у житті коледжу нагороджені подяками й батьки.

З теплими побажаннями та мудрими настановами до випускників звернулися куратори груп. Напутня батьківська порада та слова вдячності педагогічному колективу пролунали з вуст батьків. Їх виступ-привітання був дуже зворушливий. Випускники, у свою чергу, подякували викладачам, кураторам, батькам за здобуті знання, підтримку, розуміння та любов.

Неповторну атмосферу добра, радості та прощання з навчальним закладом створила концертна програма: пісенні вітання від викладача, куратора випускної групи В.М. Грабовської, студентів-випускників коледжу Сергія Чукардіна, Анастасії Мишко, першокурсників Михайла Кригіна та Анастасії Крамар. Святковим вальсом привітав присутніх ансамбль бального танцю культурно-мистецького центру «Сузір’я», учасниками якого є і студенти нашого коледжу. По завершенні випускного балу - загальна родинна фотографія на пам’ять.

У добру путь, дорогі випускники! Не зупиняйтесь на досягнутому, крокуйте вперед. Творчих вам успіхів, натхнення, кар’єрного злету, щасливої долі!