Випускний фінансистів та обліковців

25 червня в коледжі відбулося свято вручення дипломів молодших спеціалістів студентам спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік і оподаткування».

109 випускників вирушило з нашого закладу в самостійну професійну дорогу.

 З вітальним словом до випускників звернулися директор Ірпінського державного коледжу економіки та права О.А. Пілевич,  доктор економічних наук, доцент, академік Академії економічної науки, директор Навчально-наукового інституту фінансів та банківської справи О.М. Кужелєв, адміністрація коледжу.

 З радістю випускний відвідали також ветерани праці: М.І. Сліпець, О.І. Сластьоненко, О.А. Сластьоненко, О.М. Кушнір та Г.І. Родигіна

Під час вручення дипломів випускники були нагороджені ще й подяками за активну участь у житті коледжу, за успіхи й відзнаками народного депутата (VIII скликання) України М.В. Гаврилюка. За допомогу коледжу нагороджені подяками й батьки.

Теплими та зворушливими були привітання куратора випускної групи В.В. Калусенко, яка звернулася до випускників від імені усіх наставників. Від батьків прозвучали теплі та щирі слова вітань своїм дітям і вдячності педколективу, після чого директору вручили коровай як символ добробуту, щастя, миру й любові.

Святковий настрій створювали музичні композиції у виконанні самих випускників і їх рідних: пісенні вітання від  сестри випускниці Тетяни Нагорної, випускниць Таїсії Матвійчук, Наталії Павлюк. Особливо всім запам’ятався зворушливий музично-пісенний виступ випускника Євгена Борсука та його мами С.В. Борсук. Прощальний вальсом привітав присутніх ансамбль  бального танцю культурно-мистецького центру «Сузір’я».

Завершилося свято загальною родинною фотографією на пам’ять.

Шановні випускники! Маємо надію, що кожен із вас виправдає надії своїх наставників-викладачів та гордо нестиме звання випускника коледжу!