Відгуки абітурієнтів про наш коледж

Ось і дійшли свого завершення курси підготовки абітурієнтів до вступних випробувань з української мови, історії України та математики. Це була гарна нагода для випускників 9-х класів повторити й закріпити вивчений у школі матеріал, знайти товаришів.

Також під час проведення курсів абітурієнти не тільки змогли дізнатися щось нове про коледж, але й освоїтися в його стінах. А ще дуже приємно читати такі щирі відгуки про наш навчальний заклад від вступників:

Ліневенко Дар’я: «Мені дуже подобається коледж. Я дуже щаслива, що буду вчитися в цьому закладі. Мені подобається усе!!! Викладачі пояснюють зрозуміло! Аудиторії гарні та затишні. Протягом двох тижнів я повторила багато правил, вивчила нові».

Сокіл Єгор: «На курсах підготовки я здобув багато нових знань та закріпив свої. Вважаю, що завдяки їм я добре підготувався до вступних екзаменів».

Луба Анастасія: «Коледж виправдав мої надії. А курси допомогли повторити вивчений матеріал, інколи – дізнатися щось нове. Дуже доброзичливі та гарні викладачі».

Баклан Людмила: «На курсах я покращила свої знання. Мені сподобалося відвідувати їх, тому я хочу тут продовжити своє навчання. Коледж дуже великий та цікавий».

Козуб Діана: «Звісно, я в захваті від цього навчального закладу. Перше - це дружня, я би сказала, сімейна атмосфера, яку створюють вчителі та абітурієнти. З першої пари на підготовчих курсах я відчула, що викладачі дійсно хочуть, щоб їхні студенти мали жагу до знань. Друге – розкішний ремонт, що для мене не менш важливо. Дуже приємно вчитися в комфортних аудиторіях. Також я помітила, що тут працюють креативні люди. Коли я була на дні відкритих дверей, то мені було неймовірно цікаво виконувати оригінальні завдання для тих, хто хоче навчатися в цьому закладі».