День знань

Сонячний ранок другого вересневого дня зібрав на традиційне свято велику родину Ірпінського державного коледжу економіки та права та Університету державної фіскальної служби України.

Відбувся урочистий захід з нагоди вступу до коледжу нових студентів-першокурсників! На святі традиційно лунали слова привітань від ректора УДФСУ П.В.Пашка та гостей заходу з Днем знань, який назавжди залишиться особливо пам’ятною подією для першокурсників,  й побажання міцного здоров’я, упевненості у власних силах та прагнення до нових знань, досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів. Студенти-першокурсники отримали символічні студентські атрибути знань, а саме: ключ до скарбниці знань вищого храму науки, студентський квиток та національний духовний спадок українців – «Кобзар». За традицією, першокурсники проголосили клятву студента. На завершення заходу всіх привітав ансамбль бального танцю культурно-мистецького центру «Сузір’я».

День знань пройшов феєрично, незабутньо перш за все для студентів І курсу коледжу, адже перед ними відкрився шлях до нового і цікавого, у майбутнє, яке вони віднині будуть творити самі. Зі святом!