День працівників освіти

4 жовтня в коледжі відбулося святкування Дня працівників освіти.

Викладачі були в цей день приємно вражені оригінальними привітаннями від студентів. З самого ранку працівників коледжу зустрічали студенти з вітальними листівками, зробленими власноруч. На третьому поверсі на педагогів чекала  фотозона у ретростилі, а також популярні  американські артисти "Елвіс Преслі" та "Мерилін Монро", які потім запрошували переглянути  виставку тортів «Солодкі акорди ретровітань нашим любим викладачам».  В атріумі студенти під керівництвом заступника директора з виховної роботи Авдіюк С.В. провели для викладачів цікавий і зворушливий захід «Ретровечірка». Пісні, танці,  відео, спеціально зняте з нагоди Дня працівників освіти, теплі і щирі слова вітання стали приємним дарунком для присутніх.

           З вітальним словом до колег звернулася директор коледжу Пілевич Оксана Анатоліївна й урочисто нагородила почесними грамотами та подяками педагогів.  А наприкінці свята – пам’ятні сувеніри від студентів викладачам і фото на згадку! Також у цей день студенти коледжу привітали зі святом ветеранів праці.

           Шановні педагоги, щира подяка вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.