Молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST OK»

28 лютого 2020 року в Ірпінському державному коледжі економіки та права з метою професійної орієнтації молоді, популяризації професій, презентації закладу відбувся молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST OK»,

на якому всі охочі могли дізнатися з перших уст про освіту, умови та особливості навчання, переваги коледжу. За підтримки Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації до нашого закладу завітало 300 школярів 9-х класів з  Київщини - майбутніх абітурієнтів. Також на фестивалі були учні з батьками з Вінницької, Житомирської, Миколаївської та Сумської областей.

Після реєстрації на гостей чекала  цікава та пізнавальна екскурсія коледжем, яку провели викладачі та студентське самоврядування. Для абітурієнтів було організовано ділову гру «Коледж – дім економічних інновацій», під час якої учні розгадували економічні загадки та анаграми, символи валют країн світу, розшифровували закодовані економічні терміни; правову вікторину "Від абітурієнта - до студента". Крім того, увесь день тривали виставка досягнень студентів коледжу у спортивній та науковій діяльності. 

Також майбутні вступники побували на  святі-ярмарку "Весела Масляна", на якому зі словами вітання звернулася до школярів, їх батьків та вчителів директор коледжу Пілевич О.А. Усі охочі могли придбати на ярмарку смачні млинці, водили хороводи, співали пісні. Звичайно, школярі отримали багато корисної та цікавої інформації про навчання в закладі освіти, про виховну діяльність у коледжі, перспективи. Учні залишали стіни нашого закладу з гарними враженнями й позитивними емоціями.

Ірпінський державний коледж економіки та права дякує Департаменту освіти і науки КОДА за сприяння в організації молодіжного фестивалю.