"Мир у студентській родині - мир у рідній країні"

Ось уже сьомий рік поспіль у нашому навчальному закладі з нагоди Міжнародного дня миру проходить   національно-патріотичний захід «Мир у студентській родині - мир у рідній країні».

Карантин вніс свої корективи щодо організації та проведення Дня миру. Звісно, цього року свято не  масштабне, проте  цікаве, яскраве та насичене чудовими виступами першокурсників: це і стройова ходьба студентів на чолі з куратором, тематичні флешмоби, які показали всі групи І курсу, крім Ф-12, студенти якої перебувають зараз на самоізоляції. 

Національно-патріотичний захід 18 вересня вшанували своєю присутністю шановні гості -  Руслан Папенко та Валерій Лазаренко,  заступники Голови Міжнародної дипломатичної місії ОБСЄ, Павло Пашко, ректор Університету державної фіскальної служби України; Наталія Мацелюх, проректор з міжнародної діяльності та інвестицій УДФСУ; Василь Чмелюк, проректор з питань підготовки кадрів податкової міліції УДФСУ, начальник факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції; Ігор Малинський, директор Навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації УДФСУ; Анатолій Скринник, проректор з адміністративно-господарської діяльності УДФСУ. 

Справжня родинна атмосфера панувала на святі з нагоди Дня миру та згуртувала присутніх.

З вітальним словом до всіх звернулися директор нашого навчального закладу Оксана Пілевич та гості свята. Презентація груп І курсу на чолі зі своїми кураторами "Ми впевнено крокуємо у майбуття" та студентський челендж  "Мир in UA"  свідчили про високий рівень підготовки. Першокурсники, дійсно, підійшли до завдання цілком серйозно: вдало підібрана музика, тематичний одяг.   Учасники отримали неймовірне задоволення від свята! Усі  групи, навіть Ф-12, яка виступить пізніше,  будуть нагороджені грамотами за свої креативні флешмоби.

Дійсно, цей захід запам'ятається надовго! Виступи першокурсників були просто вражаючими, а свято -  по-особливому радісне й зворушливе.