СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ – ШЛЯХ У МАЙБУТНЄ

18.12.20 в групі О-21 відбулась відеозустріч з куратором на тему «Соціальна відповідальність у сучасному українському суспільстві».

Студенти разом з куратором Демиденко Людмилою Степанівною обговорили актуальні проблеми відповідальності особистості, держави та суспільства. Обговорення даної теми дозволило чіткіше уявити готовність українців активно підтримувати відповідні заходи соціальної та екологічної політики. Як майбутній фахівець у сфері економіки, Загурська Альона розглянула стан соціальної відповідальності бізнесу. Білоус Анастасія зацікавила всіх доповіддю про безвідповідальність / відповідальність в кризовому соціумі. Литвин Слава, Бартюк Настя та Марущак Вероніка доповідали про історію виникнення волонтерського руху в США та про шляхи його становлення та розвитку в Україні. Бодун Вікторія, Ліневенко Дар’я підготували актуальну інформацію та цікаво презентували свої доповіді. Соціальна відповідальність та екологічна тема, напевне, найактуальніша з огляду на загрози можливих екологічних катастроф. Але перед студентами гостро стоїть питання соціальної відповідальності їх самих. Тому було проаналізовано певні наслідки й механізми збою відповідальності в освіті як соціальному інституті, де вони, як виявилося, виражені досить яскраво. 

Отже, тема години спілкування, яку запропонувала Людмила Степанівна, зацікавила та спонукала задуматися. Адже відповідальність перед майбутнім стає однією із ключових умов створення гідних умов життя й праці в Україні та збереження сучасною людиною майбутнього для наступних поколінь.

Пироженко Лілія, староста групи О-21.