ІДКЕП у ТОП-10 найактивніших закладів під час Всесвітнього тижня грошей

В Україні завершилася міжнародна кампанія з підвищення фінансової обізнаності дітей та молоді "Всесвітній тиждень грошей" (Global Money Weeek 2021).

Заходи для школярів тривали з 15 до 21 березня, заходи для студентів – з 22 до 28 березня.

Ключова тема цьогорічної кампанії – "Бережіть себе, бережіть свої гроші".

Національний банк України як член Міжнародної мережі фінансової освіти при Організації економічного співробітництва та розвитку та член міжнародної робочої групи Global Money Week здійснював координацію кампанії GMW 2021 на національному рівні. Партнерами НБУ в організації заходів  стали Міністерство освіти і науки України та Проєкт USAID «Трансформація фінансового сектору».

До проведення Всесвітнього тижня грошей 2021 в Україні долучилася 291 установа. Це вдвічі більше, ніж у 2019 році.

Найчисельніша група учасників – 253 освітніх заклади, зокрема: 120 шкіл, 68 закладів вищої освіти, 55 закладів фахової передвищої освіти, 8 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, 1 заклад дошкільної освіти та 1 школа мистецтв. 

На честь Global Money Week 2021 в Україні проведено понад 1 550 заходів, учасниками яких стали понад 40 000 тисяч школярів і студентів з усіх областей України. З огляду на карантинні обмеження, спричинені пандемією Covid-19, переважна кількість заходів відбулась в онлайн-форматі.

У 2021 році в Україні до заходів на честь Global Money Week долучились студенти з-понад 130 закладів освіти.

Ірпінський державний коледж економіки та права увійшов у ТОП-10 НАЙАКТИВНІШИХ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ України під час міжнародної кампанії з фінансової обізнаності “Всесвітній тиждень грошей”

Вітаємо викладачів і студентів, які взяли активну участь в організації й проведенні заходів з перемогою у конкурсі: Деміденко Людмилу Степанівну, Калусенко Валентину Вікторівну, Довбуш Ніну Євгеніївну, Биховченко Ларису, Гуза Владислава, Книш Дарину, Макушенко Вікторію, Москальову Юлію, Онищука Артема та Пироженко Лілію.

Протягом тижня студенти й викладачі Ірпінського державного коледжу економіки та права організували й провели:

- тренінг «Сімейний бюджет: як і навіщо його планувати». Було проведено 5 заходів. 

- Тренінг «Фінансова грамотність. Навіщо вона потрібна». Було проведено 6 заходів.

- Флешмоби: «Танцюй, як манімен !», «Фінансова грамотність. Навіщо вона потрібна» та «Як ми святкували GlobalMoneyWeek2021?», відеоролики яких  поширені в Instagram, Facebook та YouTube (канал гуртка ІДКЕП «Фінансовий аналітик»).

- Конкурс «Дивовижні фінанси», організований для дітей віком 8-16 років. Було розпочато 1.02.21. Проходив до 28.03.21. Конкурс присвячений GlobalMoneyWeek2021. Тема: Роль грошей та фінансових послуг у житті людини. Учасники нагороджені сертифікатами та грамотами.