ІІІ Коледжанські забави

13 жовтня 2021 року з нагоди Дня захисника й захисниць України та Дня українського козацтва Ірпінський фаховий коледж економіки та права провів ІІІ Коледжанські забави, які відбулися в Центральному парку Ірпеня. Під час урочистої частини з вітальним словом до присутніх звернулися директор нашого закладу О.А. Пілевич та ветеран праці Івануц Михайло Григорович.

Хвилиною мовчання було вшановано тих, хто захищав рідну землю, чий ратний подвиг і самопожертва стали символом людського духу та відваги.

 

У заході брали участь всі групи коледжу, куратори, викладачі. Команди гарно підготувалися: мали тематичні назви та емблеми. На початку заходу студенти отримали маршрутні листи з назвами станцій квесту, на кожній з яких під час виконання різних завдань вони проявили не лише свою гарну фізичну підготовку, силу, витривалість, вправність, але й винахідливість, кмітливість, логіку, творчі й інтелектуальні здібності. Усі команди без винятку показали гідні результати й були  нагороджені подяками й солодкими подарунками!

Коледжанські забави пройшли в теплій родинній атмосфері, навіть, здається, погода цьому сприяла. А навколишня природа радувала чарівними осінніми барвами!