Зробимо Україну чистою разом!

У суботу 25-го квітня, у смт Коцюбинське відбулась акція "Зробимо Україну чистою разом! Let's Do It, Ukraine! 2015", під патронатом будівельної компанії "Атлант".

Волонтерів нашого коледжу запросили прийняти участь у цій акції в якості модераторів.
До програми заходу входило прибирання парку та лісу смт Коцюбинське, з метою поліпшення екологічного стану навколишнього середовища. Після цього, всі учасники прибирання були поділені на три команди, для участі у розважальному квесті, який безпосередньо організовували студенти коледжу. Його суть полягала в тому, щоб пройти п'ять завдань різних напрямів, від фізичних до творчих. За результатами квесту були розподілені перше, друге та третє місця, кожен із учасників отримав пам'ятні подарунки та солодощі. А найактивніші учасники з кожної команди отримали фірмові футболки.
Окрім цього, учасники акції могли перепочити за чашкою кави або чаю з солодощами та "поблукати" просторами інтернету завдяки безкоштовній мережі WiFi.
Участь у цьому проекті дала змогу людям проявити свою любов до природи та подбати про неї. Студенти нашого коледжу були щиро вражені тим, з яким ентузіазмом та захопленістю жителі смт Коцюбинське приймали участь у прибиранні парку та лісу.
Ми дуже щасливі, що допомогли організаторам втілити цей проект у життя. Адже такі акції надзвичайно важливі для того, щоб розвивати у людях екологічну культуру та зароджувати в них любов до природи. Ми повинні дбати про нашу планету, так само, як і вона дбає про нас. Не слід цього забувати!

Студент групи О-21
Володимир Хоменко