Керівництво

Директор коледжу

Пілевич Оксана Анатоліївна

nudpsu

Народилася 18.05.1979 р. в с. Горопаї, Любарського району Житомирської області.

Закінчила Ніжинський державний педагогічний університет ім. М.Гоголя за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література», Національний університет державної податкової служби за спеціальністю «Фінанси».

Нагороджена грамотою Спілки голів обласних рад директорів ВНЗ I-II р.а. України та подякою Міністерства освіти і науки України.

У коледжі працює з 26 січня 2004 року.

На посаді заступника директора з виховної роботи з 01 вересня 2011 року.

Наказом Міністерства освіти і науки України з 20 квітня 2017 року призначена директором Ірпінського державного коледжу економіки та права.

 

 

 

 

Заступники директора:

Заступник директора з навчальної роботи

Пустова Олена Олександрівна

nudpsuНародилася 23.12.1972 р. у м. Городня, Чернігівської області.Закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю « Біологія ».

У Київському фінансово-економічному коледжі працює з 01.09.2008 року.

Нагороджена грамотами Управління освіти і науки Київської області та Державної податкової адміністрації України.

Завідувач навчально - методичним кабінетом з 01.09.2010 року.

Заступник директора з навчальної роботи з 01.09.2013 року.

 

 

 

 

 

 

 

  

Заступник директора з навчально-виробничої роботи

Гончаренко Людмила Михайлівна

nudpsu

Народилася 02.06.1981 року у м. Тетіїв, Київської області.

Закінчила Національний університет державної податкової служби України за спеціальністю «Економіка підприємства».

У коледжі працює з 01.09.2007 року.

Нагороджена подякою Міністерства освіти і науки України.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи з 16.03.2016 року.

 

 

 

 

 

 

 

Заступник директора з виховної роботи

Авдіюк Світлана Володимирівна

nudpsu

Народилася  25.11.1976 року  у м. Фастові, Київської  області.

Закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю «Всесвітня історія».

Нагороджена грамотою  Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

На посаді заступника директора з виховної роботи працює з 01 вересня 2017 року.

 

 

 

 

 

 

  

Адміністративна рада коледжу:

 

Завідувач економічним відділенням коледжу

Шевченко Анна Володимирівна

nudpsu

Народилася 21 серпня 1987 року у місті Ірпінь, Київської області.

Закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова за спеціальністю «Мова та література (російська та англійська)».

У коледжі працює з 01.09.2009 року 

На посаді завідувача відділенням працює з 01.09.2017 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

Завідувач відділення «Правознавство»

Забарна Наталія Робертівна

nudpsu

 Народилася 25 серпня 1980 року в смт Бородянка, Київської області.

Закінчила у 2003 році Академію державної податкової служби України і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Правознавство" та здобула кваліфікацію магістра з організації і управління правовою роботою.

З 2005 року по 2011 рік навчалась в аспірантурі Національного університету ДПС України.

З 2014 року працювала на посаді провідного фахівця юрисконсульта юридичного відділу,  з 2015 переведена на посаду провідного фахівця навчальної лабораторії аналізу стану законодавства та розробки пропозицій навчально-практичного центру "Юридична клініка".

У Коледжі працює з 01.09.2015 року на посаді викладача та юрисконсультом за сумісництвом.

На посаді завідувача відділення "Правознавство" з 01.09.2017 року. 

 

 

 

                             

 

 

 

Завідувач навчально-методичним кабінетом

Чорна Тетяна Вікторівна

Народилася 04.09.1979 р., в с. Мала Чернявка, Ружинського району Житомирської області.

Закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Історія та правознавство».

У 2011 р. зайняла ІІ місце у другому турі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» (м. Київ) в номінації «Історія».

У Київському фінансово-економічному коледжі працює з 2011 року.

На посаді завідувача навчально-методичного кабінету з 01.09.2013 року