Студентський парламент

 

Єфіміщ Дар'я - голова студентського парламенту коледжу

Студентка групи П-22. Дар'я - природжена лідерка, а також палка прихильниця цікавого та змістовного студентського життя. Має добре та чуйне серце, завжди допомагає всім, хто цього потребує. Основною метою Дар'ї як голови СПК є зробити різнобарвним та насиченим життя всіх студентів коледжу.

 

 

Рева Валерій - перший заступник голови студентського парламенту

Студент групи П-41і. У команді СПК знаходиться вже чотири роки, тому є справжнім професіоналом своєї справи та наставником для всіх членів команди, оскільки радо ділиться набутим досвідом. Валерій цілеспрямований, активний, відповідальний, а ще він чуйний, добрий та милосердний.

 

 

Десятнюк Катерина - заступник голови студентського парламенту з організаційної роботи

Студентка групи Ф-31і. Комунікабельна, життєрадісна та енергійна, завжди йде по життю з посмішкою, якою щедро ділиться з усіма оточуючими. Катерина може знайти вихід з будь-якої ситуації і з легкістю долає усі труднощі організаційної діяльності.

 

 

Шепшинська Вікторія - голова департаменту міжвузівських зв'язків та зв' язків з громадськістю

Студентка групи Ф-31і. Представниця творчої молоді коледжу, учасниця колективу спортивно-бальних танців КМЦ "Сузір'я". Вікторія активна та цілеспрямована, завжди підходить до виконання своїх обов' язків з творчого боку.

 

 

Ковальчук Дарина - заступник голови департаменту міжвузівських зв'язків та зв' язків з громадськістю

Студентка групи Ф-23. Працьовита та комунікабельна. Вона є відкритою до нових знайомств, тому легко знаходить спільну мову зі студентами не тільки нашого коледжу, а й інших вузів.

 

 

Гальцев Владислав - голова департаменту спортивно-оздоровчої роботи та трудової дисципліни

Студент групи П-22. Активний, цілеспрямований та відповідальний. Владислав переконаний, що хороший настрій - запорука міцного здоров'я. Саме тому він завжди позитивний та усміхнений.

 

 

Бойко Ігор - заступник голови департаменту спортивно-оздоровчої роботи та трудової дисципліни

Студент групи П-22. Комунікабельний, добрий та відкритий до всього нового. Ігор веде активну пропаганду здорового способу життя, тому жоден спортивний захід не проходить без його участі.

 

 

Куриленко Олександра - голова департаменту культурно-масової роботи

Студентка групи П-24. Олександа - майстер на всі руки, для неї немає задач, що неможливо вирішити. Активна та цілеспрямована. Олександра не знає слова "неможливо", а натомість упевнена, що можливо все, головне - щиро захотіти і все вийде.

 

 

Кондратенко Валерія - заступник голови департаменту культурно-масової роботи

Студентка групи П-24. Весела, рішуча та безнадійно закохана в життя. Валерія - креативний лідер нашої команди. Завжди доводить поставлені завдання до ідеально виконаних шедеврів.

 

 

Коваленко Вікторія - голова департаменту навчально-виховної роботи

Студентка групи П-22. Справжній енерджайзер команди. Завжди сповнена сил та енергії для нових завдань та цілей. До виконання своїх обов'язків Вікторія підходить з великою відповідальністю, тому на неї можна розраховувати у будь-якій ситуації.

 

 

Стишак Світлана - заступник голови департаменту навчально-виховної роботи

Студентка групи П-33. Життєрадісна, оптимістка, з почуттям гумору. Безмежно віддана своєму обов'язку. Відкрита, позитивно впливає на оточення.

 

 

Слободянюк Дар'я - голова інформаційно-редакційного департаменту

Студентка групи П-22. Життєрадісна та комунікабельна, вона справжній майстер комп' ютерної справи. Дар' я веде активне соціальне життя, тому гарно знає про всі новини коледжу.

 

 

Галандзій Анна - заступник голови інформаційно-редакційного департаменту

Студентка групи Ф-14. Весела, щира та творча, саме тому інформаційно-редакційний департамент є стихією Анни. Тут вона може проявити себе не лише як хороший фотограф, але і як умілий редактор.

 

 

Хамула Катерина - голова департаменту наукової діяльності

Студентка групи П-23. Громадська активістка. Має чітку позицію та завжди її відстоює. Щира та просто дуже добра людина.