Філологічних дисциплін

nudpsu

В.о. голови циклової комісії  - Кожем'яко Наталія Володимирівна,

народилася 22 січня 1978 року в місті Чернігів. У 2000 р. закінчила Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка, у тому ж році розпочала  викладацьку діяльність. У 2015 р. захистила дисертацію на отримання наукового ступеня кандидата педагогічних наук. Є автором понад 20 публікацій. Викладач вищої категорії, методист, кандидат педагогічних наук. В Ірпінському державному коледжі економіки та права працює з 2007 р. У 2019 р. призначена в.о. голови циклової комісії.

 

 

 

Циклова комісія забезпечує викладання наступних дисциплін:

  • «Українська мова»,

  • «Українська мова за професійним спрямуванням»,

  • «Іноземна мова»,

  • «Іноземна мова за професійним спрямуванням»,

  • «Латинська мова»,

  • «Українська література»,

  • «Зарубіжна література»,

  • «Діловодство в юридичній практиці»,

  • «Культура ділового спілкування».

 

 Щороку викладачі циклової комісії організовують для студентів та абітурієнтів цікаві заходи і, звісно, є учасниками  загальноколеджанських.

З нагоди Міжнародного дня рідної мови студенти взяли участь у Всеукраїнському флешмобі #МоваНаЧасі. Організували викладачі Шашенко В.В. і Дроботова Л.А.

Викладач англійської мови Гужва А.С провела для студентів ІХ Всеукраїнську гру з англійської мови «Puzzle».

21 лютого студенти групи О-21 з куратором, викладачем англійської мови Івашкіною І.В. відвідали Ірпінську спеціалізовану загальноосвітню школу №2, щоб провести для учнів годину пам’яті Героїв Небесної Сотні, тих, хто загинув за честь, за волю, за право бути українцем і за свою Батьківщину.

15 лютого 2019 року в Ірпінському державному коледжі економіки та права відбулася олімпіада з англійської мови для учнів 8-11 класів України, яку провели викладачі Кожем’яко Н.В. та Мостицька Л.М.

З 1 по 5 лютого у навчальному закладі проходила виставка творчих робіт першокурсників спеціальності "Право" "Життя літературних персонажів у соціальних мережах", під час якої охочі переглянули сторінки героїв з різних епох і країн. Організувала викладач Спірідонова Л.М.

4 грудня студенти групи П-13 з викладачем Спірідоновою Л.М. відвідали Національний академічний драматичний театр ім. І.Франка і переглянули виставу "Увертюра до побачення" за психологічною повістю І.Франка "Сойчине крило".

5 грудня, напередодні Дня Збройних сил України, студенти коледжу на чолі з викладачем Притиченко Анастасією Миколаївною відвідали Ірпінський військовий госпіталь, привітали бійців, які перебували на лікуванні, з прийдешнім святом і передали їм "подарунки": фрукти, печиво, засоби гігієни тощо. Участь у цій благодійній патріотичній акції взяли студенти та викладачі нашого навчального закладу.

21 листопада в Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі відбувся ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді ім. Т. Шевченка та Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика. Від нашого закладу брали участь в олімпіадах студентки Атаманчук Валерія (П-11і) та Паталах Марина (П-13), яких супроводжувала викладач Шашенко В.В.

Викладач Спірідонова Л.М. провела для першокурсників І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка.

9 листопада до Дня української писемності і мови для студентів І курсу була проведена вікторина "Знавці української мови та літератури", організатор якої голова циклової комісії філологічних дисциплін Сергієнко Н.В.

6 листопада студенти групи П-12 з викладачем Спірідоновою Л.М. побували в Національному академічному драматичному театрі ім.І.Франка і переглянули виставу "Війна" за однойменною п'єсою сучасного шведського драматурга, сценариста, театрального режисера, поета Ларса Нурена.

25 жовтня куратор групи Ф-33 Притиченко Анастасія Миколаївна з допомогою студенток з П-41і Десятнюк Анастасії та Степушенко Наталії провела відкриту виховну годину "Проблеми сучасної молоді. Небезпека в Інтернеті".

16 жовтня 2018 року студенти груп П-11і, П-13 та П-14 й викладачі Шашенко В.В. та Спірідонова Л.М. відвідали одне з найдавніших міст України - Житомир. Мандрівники побували в Обласному літературному музеї.

11 жовтня студенти групи П-11і з викладачем літератури Спірідоновою Л.М. відвідали Національний академічний драматичний театр імені І.Я.Франка й подивилися чудову виставу "Увертюра до побачення".

10 жовтня в коледжі відбулася благодійна акція "Подаруй солдату тепло свого серця". Викладач Притиченко А.М. й студенти навчального закладу з "подарунками" завітали до військових, які перебували на лікуванні в Ірпінському військовому госпіталі.

До Дня миру в коледжі відбулася благодійна акція «З миром у серці». Заступник директора Гончаренко Л.М., викладач коледжу Притиченко А.М. та студенти передали випічку учасникам АТО, які перебували в Ірпінському військовому госпіталі.

18 вересня 2018 року в коледжі відбулося відкриття гуртка з іноземної мови "Шанс на майбутнє", керівником якого є Притиченко Анастасія Миколаївна. Студенти мають можливість удосконалити навички володіння англійською мовою в науковому стилі.