Фінансово-економічних дисциплін

Ковальчук Надія Іванівна – голова циклової комісії.

nudpsu

Викладач вищої категорії, викладач-методист. У 1982 році закінчила Ворошиловградський державний педагогічний інститут ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Географія та біологія». У 2002 році закінчила Національну академію ДПС України за спеціальністю «Фінанси».

В Ірпінському  державному коледжі економіки та права  працює з 2004 року. Є головою циклової комісії з 2005 року.

 

 

Калусенко Валентина Вікторівна – заступник голови циклової комісії.

nudpsu

Викладач вищої категорії.

У 2005 році закінчила Національну академію державної податкової служби України за спеціальністю «Фінанси», а у 2006 році - за спеціальністю «Право».

В Ірпінському  державному коледжі економіки та права  працює з 2005 року. З 2017 року є заступником голови циклової комісії.

 

 

  

 

Циклова комісія забезпечує викладання наступних дисциплін:

Податкова система, Фінанси підприємств, Бюджетна система, Фінанси, Банківські операції, Гроші та кредит, Страхові послуги,  Казначейська справа, Регіональна економіка, Вступ до спеціальності, Економічна теорія, Економіка підприємства, Економічний аналіз, Політична економія, Контроль і ревізія, Історія економіки та економічної думки, Бухгалтерський облік, Облік і звітність в установах, Облік і звітність у банках, Фінансовий облік, Статистика, Звітність підприємств, Економіка праці і соціально-трудових відносин, Економіка, Маркетинг, Менеджмент, Основи аудиту, Фінансова діяльність суб’єктів господарювання, Фінансовий ринок.

Своїми основними завданнями циклова комісія вважає всебічний розвиток особистості студентів та формування пізнавального інтересу у студентів до фінансових та обліково-економічних дисциплін. Викладачі плідно працюють над розвитком інтелектуальних та творчих здібностей студентів та підвищенням рівня  знань.

Вже традиційно  в цикловій комісії проводяться наукові конференції та круглі столи, де студенти мають можливість презентувати свої дослідницькі роботи присвячені основним проблемам розвитку  економіки та фінансів  України.

Щороку серед студентів Відділення економіки проводяться  олімпіади, інтелектуальний конкурс «Найрозумніший», зустрічі з провідними спеціалістами у сфері економіки та фінансів.

Також цикловою комісією проводиться ряд заходів, що мають на меті допомогти студентам розкрити свої здібності та інтелектуально розвиватись.

Ще однією доброю традицією циклової комісії є участь команди студентів коледжу «Податкові агенти» в засідання клубу «Податківець» в рамках якого проводиться інтелектуальний конкурс - «Історія податків», що діє при кафедрі податків та оподаткування університету ДФС України. Неодноразово команда виборювала перемогу в цьому конкурсі. Підготовкою команди «Податкові агенти» до конкурсу займається викладач Калусенко В.ВОдним з важливих напрямків діяльності циклової комісії є організація навчальних та виховних екскурсій для студентів Відділення економіки

Викладачі традиційно беруть участь у святкуванні Дня студента та інших заходах, що дуже подобаються студентам.