Юридичних дисциплін

Циклова комісія юридичних дисциплін

nudpsu

Голова циклової комісії  - Тарасенко Оксана Вікторівна, народилася 23 липня 1977 року у м. Ірпінь, Київської області. У 2007 році  закінчила Національну академію ДПС України і здобула кваліфікацію «Юрист». Викладацьку діяльність розпочала у 2006 році. З 2007 по 2015 рік була заступником голови циклової комісії. У 2015 призначена головою циклової комісії. За час роботи в коледжі була нагороджена грамотами коледжу та університету. За підготовку переможця у обласній олімпіаді з «Права» отримала іменну подяку Департаменту освіти і науки. З 2011 року є здобувачем кафедри «Адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності»

 

nudpsu

Заступник голови циклової комісії - Шевель  Олена  Миколаївна, народилася 27 грудня  1961 року   в  с. Буча,  Київської обл.  У 2004 році закінчила Національну академію ДПС України та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство»  і здобула кваліфікацію «Юрист».  З  2007 року розпочала викладацьку діяльність в  Ірпінському  державному  коледжі економіки  та  права.   За час роботи в коледжі була нагороджена подяками та грамотами коледжу та університету.  З 01.09. 2018 року призначена на посаду заступника голови циклової комісії юридичних дисциплін.

 

 

 

 

 

 

Циклова комісія забезпечує викладання наступних дисциплін: 

1.Правознавство.

2.Юридична деонтологія.

3.Теорія держави та права.

4.Історія вчень про державу і право.

5.Історія держави і права України.

6.Історія держави і права зарубіжних країн.

7.Конституційне право України.

8.Державне будівництво та самоврядування в Україні.

9.Конституційне право зарубіжних країн.

10.Організація судових та правоохоронних органів.

11.Практичне право.

12.Цивільне та сімейне право.

13.Основи римського приватного права.

14.Кримінальне право.

15.Цивільний процес.

16.Кримінальний процес.

17.Господарське право.

18.Судочинство  у господарських судах.

19.Адміністративне право.

20.Адміністративний процес.

21.Аграрне право.

22.Трудове право.

23.Право соціального захисту.

24.Банківське право.

25.Податкове право.

26.Фінансове право.   

27.Екологічне право.

Циклова комісія діє у складі 30 педагогічних працівників, серед  яких  поруч  з досвідченими викладачами коледжу за сумісництвом працюють викладачі  університету:  доктор юридичних наук, кандидати юридичних наук,  аспіранти,  здобувачі, юристи-практики. 

Циклова комісія підтримує тісні зв’язки з кафедрами університету, науково-дослідним центром  з проблем оподаткування та юридичною клінікою.

До юридичної клініки університету залучаються кращі студенти коледжу, де вони на рівні з курсантами факультету податкової міліції  та студентами юридичного факультету Національного університету ДПС України здобувають перші навики юридичної практики надаючи консультації  незахищеним верствам населення з правових питань.  За результатами роботи в юридичній клініці видається сертифікат.

Цикловою комісією приділяється багато уваги розвитку наукових  та творчих здібностей студентів. 

Традиційними стали щорічні науково-дослідні конференції  та диспути, на яких юні науковці можуть представити свої роботи, висловити  особисті позиції щодо проблем національного та міжнародного законодавства та юридичної практики. 

Виставка "Калейдоскоп юридичної літератури"

У межах проведення тижня права відбулася зустріч з головним спеціалістом Управління пенітенціарних інспекцій Міністерства юстиції України Китинською Аллою Русланівною, яка розповіла студентам про основні напрямки діяльності Управління пенітенціарних інспекцій Міністерства юстиції України.

Олімпіада з правознавства для учнів 9-х класів.

Студентську молодь особливо цікавить практична складова майбутньої професії.  Тому  цикловою комісією організовуються зустрічі з фахівцями, які мають досвід роботи у правовій сфері. 

Обговорення перспектив майбутньої професії з представниками митних та податкових органів, а також управління юстиції у Київській області.

Обговорення проблем місцевого самоврядування з депутатом Київміськради (1990 по 2006 років).

 

Екскурсії до  державних структур як неодмінна складова навчального  процесу.