ІРПІНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА

Крим – це Україна! Наша сила в єдності!

 Дев’ять років тому диверсійні групи рф почали спроби захопити Крим. 26 лютого 2014 року на заклик Меджлісу кримськотатарського народу до Верховної ради Автономної Республіки Крим вийшли тисячі кримських татар, українців та представників інших національностей чинити спротив російській окупації та заявили всьому світу про цілісність України.

Наступного дня, о 5-й ранку до урядових будівель АРК увійшли регулярні військові формування рф.

26 лютого 2020 року Президент України Володимир Зеленський підписав указ №58/2020 “Про День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя”.

У Науковій бібліотеці Державного податкового університету, з нагоди цієї події, відбувся круглий стіл на тему: «Україна і Крим. Тисячолітні зв’язки». На заході прийняли участь директори, співробітники наукових бібліотек ЗВО та бібліотекар Ірпінського фахового коледжу економіки та права.  Вони презентували доповіді, які розкривають аспекти психологічної стійкості в період війни, реалії та виклики освіти в Криму, супротив на освітньому фронті.

Докладніше про подію: https://www.facebook.com/100057142313272/posts/pfbid02BHqg5dqHkUsMhqN8oMhyKi7usxozA6yt8T1BbwPu5TAMEEdZDZBMHnEd6bEVCH9bl/

Також, студенти Ірпінського фахового коледжу економіки та права Дарина Андрейцева та Вікторія Колісник долучилися до флешмобу “Мій гордий Крим, ти — це Україна” до дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, який був організований Науковою бібліотекою Державного податкового університету.

Дивитися флешмоб: https://youtu.be/PT8sCeoaAO4

Щиро вдячні усім, хто долучився до заходу!

Ми точно бачимо, що Крим скучив за Україною так само сильно, як Україна за ним. Вже зовсім скоро додому! А поки стоїмо, боремося та віримо. Крим – це Україна!