ІРПІНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА

Студентський парламент

Коваленко Анна

Голова студентського парламенту коледжу. Студентка спеціальності «Право». Здійснює керівництво усією роботою парламенту. Представляє органи студентського самоврядування в коледжі та за його межами.

Копанецький Орест

Студент спеціальності «Право». Заступник голови студентського парламенту коледжу. Координує роботу всіх департаментів. Здійснює наглядовий контроль за виконанням обов’язків всіх членів парламенту.

Марченко Анастасія

Студентка спеціальності “Право”. Голова департаменту інформації та зв’язків з громадськістю.

 Даний департамент є прикладом ефективного та якісного інформування студентів та викладачів про події коледжу, забезпечує вчасне інформування щодо різноманітних новин, конференцій,займається підготовкою оголошень інформаційного та рекламного характеру.

Шовківський Євген

Студент спеціальності “Право”. Голова  департаменту соціальної та волонтерської роботи.

Департамент є тим підрозділом , який об’єднує небайдужих, відповідальних та активних студентів, які бажають допомогти тим, хто цього потребує.

Грищенко Ігор

Студент спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування”. Голова департаменту спортивно-оздоровчої роботи.

Департамент спортивно – оздоровчої роботи здійснює керівництво фізичною культурою та спортом, несе відповідальність за організацію та вдосконалення фізичного виховання , розвиток спорту в коледжі,формування особистості студента засобами фізичного виховання, здорового способу життя, життєвої активності.

Синенко Даша

Студентка спеціальності «Право». Голова департаменту культури і дозвілля.

Департамент займається підготовкою та проведенням різних заходів, допомагає студентам активно проводити свій час поза навчальним процесом, розвивати творчі здібності та знаходити нових друзів.

Богуцька Анастасія

Студентка спеціальності «Право», голова правозахисного департаменту. Департамент організовує роботу та індивідуальні бесіди зі студентами, які не виявляють бажання до навчання та порушують загальні етичні норми, контролює відвідування студентами занять та допомагає врегулювати міжособистісні конфлікти серед студентів, проводить профілактичні заходи щодо попередження булінгу.

Бойко Вікторія

Студентка спеціальності «Право», голова департаменту суспільно-корисних справ. Департамент організовує роботу розпорядників заходів, проводить активно-творчу діяльність з охорони природи та організовує акції з прибирання приміщень та навколишньої території.