ІРПІНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА

Студентський парламент

Крупін Євгеній

Голова студентського парламенту коледжу

 

Студент спеціальності «Право».

Здійснює керівництво усією роботою парламенту. Представляє органи студентського самоврядування в коледжі та за його межами.

Ткаченко Олександр

Заступник голови студентського парламенту коледжу з організаційної роботи

 

Студент спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».  Координує роботу департаменту культури та дозвілля, а також департаменту спортивно-оздоровчої роботи. Здійснює організаторську функцію в структурі роботи парламенту.

Човган Богдан

Заступник голови студентського парламенту коледжу з виховної та навчальної роботи

 

Студент спеціальності «Право».  Координує роботу департаменту соціальної та волонтерської роботи. Здійснює контроль за дотриманням загальних етичних норм у роботі парламенту. Приймає участь у індивідуальних роботах зі студентами, які не виявляють бажання до навчання та порушують загальні етичні норми.

Леончик Анна

Голова департаменту інформації та зв’язків з громадськістю

 

Студентка спеціальності “Право”. Даний департамент здійснює ефективне та якісне інформування студентів і викладачів про події коледжу, організовує різноманітні інформативні заходи та тісно співпрацює з іншим департаментами щодо оголошень інформаційного та рекламного характеру.

Гнатовський Михайло

Голова департаменту правового захисту та міжвузівських зв’язків

 

Студент спеціальності «Право». Департамент організовує роботу та індивідуальні бесіди зі студентами, які не виявляють бажання до навчання та порушують загальні етичні норми, контролює відвідування студентами занять та допомагає врегулювати міжособистісні конфлікти серед студентів, проводить профілактичні заходи щодо попередження булінгу. Також департамент організовує співпрацю з молодіжними та профорієнтаційними організаціями.

Коваленко Дарія

Голова департаменту соціальної та волонтерської роботи

 

Студентка спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Департамент організовує благодійні збори та заходи, які направлені на допомогу тим, хто цього потребує або навколишньому середовищу.

Рибачок Ірина

Голова департаменту культури і дозвілля

 

Студентка спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Департамент займається підготовкою та проведенням різноманітних заходів, допомагає студентам активно проводити свій час поза навчальним процесом, розвивати творчі здібності та знаходити нових друзів.

Григор’єв Богдан

Голова департаменту спортивно-оздоровчої роботи

 

Студент спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування”. Департамент спортивно – оздоровчої роботи здійснює керівництво фізичною культурою та спортом в коледжі, організовує спортивні заходи, закликає студентів до здорового способу життя та проводить профілактичні заходи щодо недопущення тютюнопаління.