ІРПІНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА

Всесвітній день читання вголос

Всесвітній день читання вголос – свято, яке відзначається щороку за ініціативи міжнародного проєкту “LitWorld”, який запровадив цей день у 2010 році. Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос. Цю подію започаткував міжнародний освітній проєкт «LitWorld» у 2010 році. У 2023 році Всесвітній день читання вголос відзначається 1 лютого. Цю ініціативу вже підхопили мешканці 173 країн.  Мета свята – заохотити людей (зокрема молодь) до читання та вивчення літератури, її обговорення.

8 лютого 2023 року студенти Ірпінського фахового коледжу економіки та права Микитчук Ангеліна (група П-11),  Волга Максим та Коваленко Дарія (група Ф-11) взяли участь у флешмобі, присвяченому Міжнародному дню читання вголос, який пройшов у Науковій бібліотеці ДПУ  під гаслом  “І прийде Перемоги день…”, де звучали віршовані рядки відомих поетів та поетів-початківців про війну. Кожне слово, як ніколи, проникало в душу слухачів, вселяючи віру у ПЕРЕМОГУ!!!

 

Дякуємо студентам за талановите виконання творів і щирість, дякуємо організаторам та усім учасникам заходу  за створення неповторної атмосфери, яка спонукає ЧИТАТИ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ, вірити у майбутнє і творити добро!

 

“Відлуння війни у римованих рядках” флешмоб до Міжнародного дня читання

https://www.youtube.com/watch?v=f4dkuwfqFsA