ІРПІНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА

Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності

Святкування Всесвітнього дня творчості та інновацій відзначається 21 квітня кожного року.

Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності має за мету збільшення обізнаності суспільства щодо необхідності творчого підходу до розв’язання проблем та важливості інновацій для всебічного суспільного розвитку, залучення до креативного мислення, генерування творчих ідей і позитиву.

Знання потрібні людині, щоб жити. Щоб життя було приємним, зручним, комфортним та максимально безпечним. Такі знання набуваються нами через закладений в нашій природі творчий процес. Він дозволяє створювати щось унікальне і корисне, що часто породжує справжні інновації, а вони в свою чергу дозволяють нам вирішувати ті завдання, які ставить перед нами завжди мінливий неповторний поточний момент.

Так, «творчість дозволяє собі багато помилятися, але мистецтво знає, які з цих помилок слід зберегти» – сказав якось Скотт Адамс

Вперше цей день відзначався в більш ніж 50 країнах миру 21 квітня 2002 року. У 2017 році за підтримки Генеральної асамблеї ООН Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності став офіційним міжнародним заходом.

З нагоди Всесвітнього дня творчості та інноваційної діяльності у Науковій бібліотеці Державного податкового університету проведено виставку творчих робіт «Світ наших захоплень».

На виставці були представлені роботи різних видів декоративно – прикладного мистецтва: картини, вишиті нитками, бісером, в техніці алмазної мозаїки, красиві декоративні іграшки, зв’язані гачком в техніці амігурумі, топіарії, ляльки-мотанки та інше. Всі вони відзначались високим рівнем майстерності та оригінальністю.

Цьогоріч на виставці студенти Ірпінського фахового коледжу економіки та права представили на виставці, створені власноруч  ляльки-мотанки, як сакральний символ української духовності, символ жіночої мудрості.

Кожна культура має свої власні обереги, традиційні образи та тотеми. Одним з найпоширеніший предметів-оберегів на території України є лялька-мотанка. Така іграшка не просто фігурка для ігор, а справжній амулет та талісман для сім’ї та її членів. У культурі українського народу виготовлення мотанки стає на рівні з мистецтвом вишитих рушників, ткацтвом, та багатьма іншими прекрасними ремеслами.

Більше матеріалу на https://www.facebook.com/

Tворче мислення допомагає створити щось унікальне, нове, цікаве й корисне для нашої планети.

Давайте використовувати Всесвітній день творчості та інновацій, щоб зміцнити наш власний потенціал для створення нових ідей, нових рішень, нових дій та нових результатів.

 

Переклад