ІРПІНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА

Заходи

1. З метою формування належного рівня антикорупційної культури Уповноваженим проводилися роз’яснення і зустрічі щодо положень Антикорупційного законодавства. Зокрема, проведена зустріч для педагогічних працівників та здобувачів фахової передвищої освіти Ірпінського фахового коледжу економіки та права з Головою правління Всеукраїнської громадської організації «Стоп корупції» Бондарчуком Ігорем Борисовичем, де обговорювалися питання сучасних реалій корупційних проявів та зловживань під час воєнного стану.

2. З метою співробітництва, обміну інформацією, освітньо – виробничого партнерства, організації спільних заходів шляхом залучення педагогічних працівників та здобувачів фахової передвищої освіти між Ірпінським фаховим коледжем економіки та права та Всеукраїнською громадською організацією « Стоп корупції» був заключений договір про співпрацю.

3. 6 грудня 2022 року була ініційована навчальна екскурсія до Всеукраїнської громадської організації « Стоп корупції» для здобувачів фахової передвищої освіти для ознайомлення з діяльністю даної організації, можливістю в подальшому проходження виробничої практики та участї у заходах щодо запобігання, протидії і виявлення корупції на базі даної Громадської організації.