10 травня 2024 року куратори груп О-11 та П-12 Резніченко Катерина Григорівна та Мостицька Лілія Миколаївна, зі студентами своїх груп провела виховні години на тему «Запобігання булінгу» з нагоди Міжнародного дня протидії булінгу. Студенти з’ясували, що булінг – це агресивна та вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним тиском. Ознайомилися з ознаками, видами булінгу та інструкцією щодо попередження, запобігання та протидії ознакам булінгу та визначили яка відповідальність за вчинення булінгу.