ІРПІНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА

Знайомтесь, Нові книги!

Бібліотека Ірпінського фахового коледжу економіки та права від Національної асоціації дослідників Голодомору-геноциду українців отримала нову підбірку видань за проєктом «Боротьба за свідомість» в кількості 9 шт. Ці видання розкривають злочини комуністичного тоталітарного режиму проти української нації, надають правдиву інформацію про геноциди, масові штучні голоди та наслідки для українців та Української держави.

Проєкт «Боротьба за свідомість» розпочали у 2019 році низка громадських організацій України за підтримки Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Служби безпеки України, наукових установ, університетів та меценатів. В рамках проєкту в 2019-2023 pp. до 100 університетів України, 50 наукових і публічних бібліотек, а також державних наукових установ, ліцеїв та шкіл безоплатно передано понад 25 тис. книг для використання у науковій, дослідницькій та просвітницький роботі.

Бібліотека щиро вдячна Національній асоціації дослідників Голодомору-геноциду українців за подаровані до бібліотечного фонду книги.