13 листопада 2024 року для студентів 3-4 курсів спеціальності 081 Право відбулась гостьова онлайн-лекція на тему «Управління податковими ризиками».
Цикл гостьових лекцій для студентів ІФКЕП продовжили спікери з компанії Deloitte – однієї з провідних міжнародних фірм у світі, яка надає професійні послуги у сферах аудиту, консалтингу, корпоративних фінансів, управління ризиками підприємства та консультування з питань оподаткування й права.
Лекторами-модераторами проведеного заходу були:
Бобошко Валентина – старша менеджерка у податково-юридичному департаменті
Рожко Юрій – менеджер групи з трансфертного ціноутворення
Фіяло Ілона – старша консультантка у податково-юридичному департаменті
Під час лекції здобувачі фахової передвищої освіти отримали надзвичайно цікаву, вичерпну та корисну інформацію про ключові напрями бізнесу «Делойт», управління податковими ризиками.
Лектори повністю розкрили зміст кожного питання теми, а мультимедійна презентація посилила зрозумілість, логічність і повноту викладення матеріалу лекції.
