В коледжі група СС-11-25 взяла участь у тренінгу на теми :"Мої особисті кордони», «Як комунікувати?»,

«Як сказати, ні?».

У студентів зʼявилося розуміння того, що це межі для захисту їхнього фізичного, емоційного та психічного благополуччя, а також навчилися конкретним технікам їх відстоювання: говорити про свої відчуття через «я-повідомлення», чітко казати «ні» та ставити запитання, щоб захистити свою цінність та простір.