День сміху — добре й тепле свято, яке просто зобов’язує нас посміхатися й радіти навіть дрібницям

Сьогодні в коледжі студентський парламент провів «Сміхотерапію», щоб подарувати кожному бажаючому гарний настрій, щирі емоції та трішки безтурботної радості 💛

Разом із викладачами та студентами ми сміялися, жартували, ділилися позитивом і просто насолоджувалися цим днем 😄✨

Було дуже тепло, щиро й по-особливому атмосферно 🫶, дякуючи нашим чудовим студентам: Ані Іваховій 🌟, Вадиму Глитню 🌟, Софії Малайчук-Назаровій 🌟, Ані Крупіній 🌟, Анастасії Кудирко 🌟, Марії Кудирко 🌟, Вероніці Скляровій 🌟 та Олександрі Карпенко🌟!

Нехай такі милі моменти трапляються якомога частіше, адже сміх об’єднує та робить наші дні яскравішими 🌈

З Днем сміху, найкращий ІФКЕП💚 😍

Прокрутка до верху