Ну що, Тиждень здоров’я в ІФКЕП офіційно завершено

І завершили ми його як треба — активно, весело і поповнюючи знаннями☝️

Традиційний квест «Стежинами здоров’я» зібрав першокурсників, і тут почалося: швидкість, логіка, командна робота і моменти, коли доводилося думати швидко та діяти ще швидше 🤔💨

Але найголовніше — підтримка одне одного, сміх і бажання з найкращим результатом рухатися до фінішу 💪

🏆 І ось наші чемпіони:

🌟 1 місце — К-11-25 та ПД-13-25

🌟 2 місце — ПД-11-25

🌟 3 місце — СС-11-25

Вітаємо! Ви це зробили 🔥

Окрема подяка студентському парламенту — за організацію, жарти, підтримку та створення атмосфери, де навіть складні завдання давалися легко 😎

Тиждень здоров’я завершився, демонструючи кожному з нас, наскільки важливо піклуватися про своє здоров’я щодня 🌿

Прокрутка до верху