Золото всеукраїнського турніру — в ІФКЕП! Вітаємо Поліну Журавську

🤸‍♀️ Студентка ІФКЕП — переможниця всеукраїнського турніру! 🏆

Студентка І курсу групи Ф-13-25 Журавська Поліна взяла участь у всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики «ALICE IN WONDERLAND CUP», який відбувся в місті Київ.

Поліна виступала з м’ячем та булавами, продемонструвавши високий рівень майстерності, грацію та впевненість.

За результатами змагань вона здобула 1 місце у багатоборстві! 🥇✨

Щиро вітаємо з блискучою перемогою! Бажаємо нових звершень, натхнення та підкорення ще вищих вершин! 💙💛

Прокрутка до верху