Протокол і етикет: розбираємо цікаві кейси разом із викладачами ІФКЕП

✨ Як справити хороше враження, правильно поводитися на офіційних заходах та впевнено комунікувати у діловому середовищі?

Саме про це говорили студенти під час круглого столу, присвяченого темі «Протокол і етикет». Адже вміння дотримуватися етикету під час ділових перемовин, офіційних прийомів і повсякденного спілкування — це важливий професійний інструмент, який формує імідж та відкриває нові можливості у майбутній кар’єрі.

Доповідачі представили виступи за кількома тематичними напрямами.

🔹 «Етикет спілкування»

• Серафима Дмитрашук (К-12-25) — «Етикет ділового мовлення»;

• Арсен Малхасян (К-12-25) — «Етикет у транспорті та громадських місцях»;

• Артем Балацький (К-11-25) — «Етикет спілкування в навчальному закладі».

🔹 «Мистецтво сервірування: традиції, етикет і сучасні формати прийомів»

• Вікторія Брайон (П-23) — «Фуршет, банкет чи бізнес-ланч: особливості етикету на офіційних і неформальних прийомах»;

• Софія Гавріш (СС-11-25) — «Сервірування столу»;

• Софія Ковальова (К-12-25) — «Європейські та американські традиції сервірування».

🔹 «Подарунки і сувеніри»

• Москаленко Маргарита та Хаюк Марина (П-22) — «Мистецтво неформального подарунка у країнах світу»;

• Іваницька Мілена та Ткачук Рената (П-22) — «Як правильно дарувати та приймати подарунки».

Студенти продемонстрували гарну підготовку, креативний підхід та розуміння того, наскільки важливими є знання етикету для майбутніх фахівців у сфері права, бізнесу та державного управління 🌍✨

Круглий стіл відбувся 22 травня для студентів 1 та 2 курсів

Організаторами заходу стали викладачі Стоцька О.В., Мостицька Л.М. та Герман О.М. 💚

Прокрутка до верху