Студенти нашого коледжу найкращі і найталановитіші абсолютно в усьому!

4 березня у місті Варшава відбувся 6 Чемпіонат Польщі з ММА, де брали участь 600 спортсменів із 150 клубів.
Надзвичайно приємною новиною для нас стало те, що судентка групи П-25 ІФКЕП Городівська Анастасія здобула перше місце і стала чемпіонкою Польщі!
Це не перша перемога Анастасії, дівчина регулярно здобуває призові місця і доводить, що немає нічого неможливого!
Неймовірно пишаємось тобою! Успіхів тобі і нових перемог! Ти – наша гордість!

Прокрутка до верху