7 квітня у Науковій бібліотеці Державного податкового університету відбувся захопливий інтелектуальний квест «Скіфське золото: знайди приховане», який об’єднав студентів у справжньому пошуку знань та історичних скарбів.
Учасники трьох команд, серед яких команда Ірпінського фахового коледжу економіки та права, поринули у світ скіфської культури, працюючи з електронним каталогом бібліотеки, знаходячи необхідні джерела та досліджуючи книги безпосередньо у фонді. Завдання вимагали не лише уважності, а й аналітичного мислення — адже відповіді на запитання про скіфські скарби потрібно було відшукати серед наукових видань.
З вітальним словом до учасників звернулася директорка бібліотеки Світлана Цимбалюк. На заході був присутній проректор з науково-педагогічної роботи Дмитро Венцковський , що підкреслило важливість подібних ініціатив для розвитку студентської спільноти.
Усі команди продемонстрували високий рівень підготовки, згуртованість і жагу до знань. За результатами квесту кожна команда отримала грамоти та фінансовиий приз ректорського фонду. Студенти коледжу групи К-22 зайняли почесне друге місце, команду представляли: Владислав Панасенко, Трощенко Ростислав, Данило Семеренко та студентка університету групи ПБПД-25-1 Альбіна Пісна.
Дякуємо всім учасникам за активність, допитливість і любов до історії! До нових зустрічей у бібліотеці — місці, де народжуються справжні відкриття.
Особливу подяку за організацію проведення заходу висловлюємо заступнику директорки з бібліотечного обслуговування та методичної роботи Ірині Щирій, начальнику відділу зберігання фонду Марині Кочур, начальнику відділу обслуговування навчальною літературою Галині Павленко, бібліотекарю I категорії відділу зберігання фонду Наталії Ільіній, викладачеві Ірпінського фахового коледжу економіки та права Тетяні Чорній.












