✨ Студентський парламент Ірпінського фахового коледжу економіки та права взяв участь у ІІІ Національному форумі органів студентського самоврядування ✨ 03.05.2025 Щиро дякуємо Студентському парламенту Державний податковий університет за запрошення та теплу атмосферу! Це були 3 неймовірно насичені дні: змістовні дискусії, нові знайомства, цікаві інтерактиви, справжнє натхнення для нових звершень! Ми були наймолодшими учасниками форуму, адже ІФКЕП — єдиний коледж серед усіх закладів, що брали участь. Це для нас велика честь та мотивація рухатись далі! Наші представники: — Пілевич Роман — голова студентського парламенту — Рудобаба Ігор — голова департаменту правового захисту та міжвузівських зв’язків — Шеєнко Ілля — голова департаменту спортивно-оздоровчої роботи Ми довели, що студентське самоврядування в коледжі — це сила, яка здатна творити зміни! З вдячністю, Студентський парламент Ірпінського фахового коледжу економіки та права