✨ Студентський парламент Ірпінського фахового коледжу економіки та права взяв участь у ІІІ Національному форумі органів студентського самоврядування ✨

Щиро дякуємо
Студентському парламенту Державний податковий університет
за запрошення та теплу атмосферу! 🙏
Це були 3 неймовірно насичені дні:
💬 змістовні дискусії,
🤝 нові знайомства,
🎯 цікаві інтерактиви,
⚡️ справжнє натхнення для нових звершень! 💡
Ми були наймолодшими учасниками форуму, адже
ІФКЕП — єдиний коледж серед усіх закладів, що брали участь. 🎓
Це для нас велика честь та мотивація рухатись далі! 🚀
Наші представники:
— Пілевич Роман — голова студентського парламенту 🎤
— Рудобаба Ігор — голова департаменту правового захисту та міжвузівських зв’язків ⚖️
— Шеєнко Ілля — голова департаменту спортивно-оздоровчої роботи 🏃‍♂️
Ми довели, що студентське самоврядування в коледжі — це сила, яка здатна творити зміни! 💪
З вдячністю,
Студентський парламент Ірпінського фахового коледжу економіки та права ❤️
Прокрутка до верху