“І все на світі треба пережити, і кожен фініш – це ,по суті, старт…”
До УВАГИ 9-класників!
Друзі, щоб не ставалось у вашому житті, яка б тривога вас не огортала, пам’ятайте: після темної смуги завжди наступає біла, а після лютої зими завжди приходить тепла, сонячна весна!
Так буде і у нас з вами! Ми все здолаємо! Ми вистоїмо! Нашу коледжанську родину неможливо зламати і змусити опустити руки! Наш коледж – місце сили, легендарний навчальний заклад, затишне, тепле і сонячне місце,в якому завжди панує любов, затишок і гармонія!
Настане час і ми піднімемось з руїн…Ми зробимо все, аби наш рідний коледж знову процвітав і дарував щастя усім нам! Ми – об’єднані коледжем, об’єднані спільною метою!
Ми – гордо пройдемо це випробування і знову будемо щасливі! Обов’язково!
Все буде ІФКЕП!
#зІФКЕПусерці
