Гостинно зустрічав у минулі вихідні Камʼянець-Подільський викладачів ІФКЕП. Славетне місто подарувало безліч незабутніх емоцій.
Камянець-Подільська фортеця вразила відвідувачів своєю красою та величчю. Її високі стіни, вежі та укріплення створили неперевершену атмосферу, яка приваблює туристів з усього світу. Кількагодинна прогулянка містом завершилася відпочинком у розважальному комплексі з басейном, джакузі з солоною та прісною водою, баром, сауною, чаном.
Наступного дня – подорож до Ба́коти – затопленого села в Україні. Унікальна природа національного парку Подільські Товтри, Бакотський скельний монастир, Бакотська затока, джерело з цілющою водою – усе манило приємним теплом і затишком.
Третього дня відвідали Хотинську фортецю та Чернівці. Це місто називають «українським Віднем», «маленьким Парижем» та «української Прагою».
Побували на екскурсії у найкрасивішому університеті України, який внесений у список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Щиро дякуємо Тетяні Вікторівні Чорній за організацію дозвілля.
Особлива подяка батькам наших випускників Святослава й Ростислава Ботярків за гостинність, смачні сніданки й вечері. Борис Борисович та Любов Олександрівна – щирі, доброзичливі господарі. Приємно вразила їхня турбота, повага до викладачів, вдячність за навчання їхніх синів в Ірпінському фаховому коледжі економіки та права.
