Арт-терапевтичне заняття «Мандалотерапія».

Під спокійну музику та приємні аромати свічок студенти й викладачі занурилися у творчий процес: малювали мандали, відновлювали внутрішній баланс і знаходили гармонію через кольори.

Кожен зміг додати фарб своїй душі та побути наодинці з власними емоціями.

Щиро дякуємо за цінний досвід, позитивні емоції та створений простір, у якому можна відновити сили й відчути внутрішню гармонію 🌿

Прокрутка до верху