Бронзовий успіх ІФКЕП: наш студент серед найкращих самбістів України

🎉 Щиро вітаємо студента ІФКЕП групи О-21 Іллю Рудіча з вагомим досягненням! 💪
16–17 травня Ілля взяв участь у Чемпіонаті України з бойового самбо (розділ лайт ноу-гі) та здобув почесне ІІІ місце! 🔥

Ця перемога — результат наполегливих тренувань, сили волі, витримки та великого прагнення до успіху. Ми щиро пишаємося, що серед студентів ІФКЕП є такі цілеспрямовані, сильні та талановиті молоді люди 👏

Бажаємо Іллі не зупинятися на досягнутому, впевнено рухатися вперед, нових перемог, яскравих емоцій та підкорення нових спортивних вершин! 🏆✨

Пишаємось тобою! 💙💛

Прокрутка до верху