До Дня Збройних Сил України кураторами груп Ф-11 Герман О.М., ПД-13-25 Колісник Н.І., ПД-15-25 Боряк А.П. була проведена година спілкування. Під час зустрічі згадували історію створення Збройних Сил України, говорили про силу, мужність і незламність українських воїнів, про цінність свободи та підтримку тих, хто її виборює, а також про важливість волонтерської допомоги.
Кожен ще раз усвідомив, якою ціною виборюється мир і наскільки важливо сьогодні бути вдячними тим, хто щодня стоїть на варті нашої безпеки. Це була щира нагода висловити повагу та вдячність нашим захисникам!
