21 червня 2024 року, наша група мала чудову можливість відвідати Київський науково-дослідний інститут судових експертиз в рамках навчальної практики. На початку екскурсії нам розповіли про історію інституту: хто його започаткував, історія розвитку, а також де знаходяться філіали установи. Згодом нас провели по будівлі інституту. Ми мали можливість відвідати лабораторію. Також відвідали музей Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, де можна було побачити різні речові докази, зброю, матеріали до справ, речі які є віковою історією. Екскурсовод нам розповів про судові експертизи в яких він брав участь і занурив у світ судових досліджень. Хочемо подякувати Бірюковій Інні Георгіївні за таку корисну і надзвичайно цікаву екскурсію з навчальної практики. Студентка групи Гарнастай Ангеліна П-31