Масштабний тиждень пам’яті в коледжі: згадуємо Чорнобиль разом

Є події, про які неможливо говорити формально. Саме такими стали виховні заходи, присвячені пам’яті Чорнобильської трагедії, що відбулися у коледжі протягом тижня.
Куратори груп К-21 Мар’яна Чаплигіна та СС-21-25 Неля Мельнічук запросили студентів до перегляду фільму «Лазуровий пил» — стрічки, що допомагає по-новому відчути події тих страшних днів.

Куратори груп П-33 — Олена Стоцька, П-31 — Вікторія Мариношенко, П-34 — Людмила Дроботова, ПД-14-25 — Тетяна Доброштан, ПД-13-25 — Ніна Колісник, Ф-21 — Оксана Герман, Ф-23 — Наталія Поплавська, П-22 — Наталія Сергієнко, П-23 — Оксана Семеняк провели години спілкування на тему «Чорнобиль в серці України, а біль його — по всій Землі».

Окремо викладач Неля Мельнічук долучилася до проведення уроку пам’яті у групах П-22 та П-23.

Це не просто спілкування, це розмови про біль, про пам’ять, про людську мужність і про відповідальність перед майбутнім

Прокрутка до верху