У Ірпінському коледжі економіки та права в межах всеукраїнської ініціативи "Місяць цифрової грамотності» від Дія Освіта викладачем циклової комісії інформаційних технологій, математичних та природничих дисциплін Свириденко В.Ю. було проведено заняття із студентами груп К31 і К32 «Вступ до ІТ-продакт-менеджменту». Студенти ознайомились із запропонованими відео матеріалами, познайомились із структурою роботи продакт-менеджера: від формування ідеї до запуску ІТ- продукту. Студенти зацікавились матеріалом курсу "Основи ІТ--продакт менеджмент" від Дія-освіта і пройшли тестування. Окремі студенти отримали сертифікати
