#Навчальна_практика

‼️5 червня 2024 в межах проходження навчальної практики здобувачі фахової передвищої освіти 3 курсу спеціальності “Право” академічних груп П-32, П-33 та П-34 спільно з керівниками практики Лихошерст Людмилою Мар’янівною та Колісник Ніною Іванівною завітали до Київського апеляційного суду України. 📌Під час екскурсії здобувачі освіти були слухачами на двох відкритих судових засіданнях. Першим був розгляд апеляційної скарги щодо крадіжки. Засідання було відкладено у зв’язку з неявкою учасників апеляційного провадження. Наступною була апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції щодо дій або бездіяльністі співробітників НАБУ. 📌 Дуже дякуємо Зуліані АНТІПОВІЙ, Катерині ПАНОВІЙ та Тетяні ІЛЯСОВІЙ за змістовну екскурсію та можливість поринути в атмосферу роботи суду. 📌 Не дивлячись на повітряну тривогу здобувачі освіти отримали цікавий досвід, нові знання та враження, які збільшили їх любов до своєї майбутньої спеціальності.
Прокрутка до верху