І завершили ми його як треба — активно, весело і поповнюючи знаннями☝️
Традиційний квест «Стежинами здоров’я» зібрав першокурсників, і тут почалося: швидкість, логіка, командна робота і моменти, коли доводилося думати швидко та діяти ще швидше 🤔💨
Але найголовніше — підтримка одне одного, сміх і бажання з найкращим результатом рухатися до фінішу 💪
🏆 І ось наші чемпіони:
🌟 1 місце — К-11-25 та ПД-13-25
🌟 2 місце — ПД-11-25
🌟 3 місце — СС-11-25
Вітаємо! Ви це зробили 🔥
Окрема подяка студентському парламенту — за організацію, жарти, підтримку та створення атмосфери, де навіть складні завдання давалися легко 😎
Тиждень здоров’я завершився, демонструючи кожному з нас, наскільки важливо піклуватися про своє здоров’я щодня 🌿














