До Міжнародного дня боротьби з депресією практичний психолог коледжу Анна БІЛОУС провела для студентів рефлексійне заняття.
У межах зустрічі студенти групи ПД-13-25 та їх куратор Колісник Н.І. виконували творчі вправи, зокрема працювали з малюнками, через які мали можливість передати свої емоції та внутрішній стан. Захід пройшов у спокійній, довірливій атмосфері та був спрямований на підтримку ментального здоров’я студентів.
Дякуємо за важливу та своєчасну ініціативу 💛








