Провели тематичне (бінарне) заняття на тему «Ода рідній мові»

Викладачі Стоцька О.В. та Дроботова Л.А. провели в групах П-22 та СС-21-25 тематичне (бінарне) заняття на тему «Ода рідній мові», присвячене Міжнародному дню рідної мови, який відзначається в усьому світі 21 лютого.

Говорили про силу слова, про мову як код нації, як нашу пам’ять, історію й майбутнє. Згадували митців, які возвеличували українське слово, слухали поезії випускника ІФКЕП, розмірковували над тим, чому мова — це не просто засіб спілкування, а наша ідентичність і зброя духовної незламності.

Прокрутка до верху