Стоп булінг! Студенти ІФКЕП виступили за безпечне освітнє середовище

До міжнародного дня протидії булінгу в коледжі разом із психологом було проведено важливий захід, спрямований на формування безпечного та доброзичливого освітнього середовища.🗣️

Психолог Анна Білоус наголосила на важливості взаємоповаги, підтримки та відкритого спілкування. Студенти дізналися, до кого можна звернутися по допомогу і, що таке булінг та як не залишатися осторонь, якщо хтось потребує захисту.✋

Також студенти долучились до акції: « Стоп булінг!» Захід нагадав усім: коледж — це простір, де кожен має почуватися у безпеці, а доброта і взаєморозуміння починаються з кожного з нас.🫂

Прокрутка до верху