Студенти коледжу груп Ф-11✨, Ф-13✨, О-11✨ та К-12✨ 21 та 22 травня побували на пізнавальній та водночас веселій навчальній екскурсії в Музеї науки та техніки “Експериментаріум”🔬
23.05.2025
Захопливі досліди, інтерактивні експонати й цікаві наукові відкриття не залишили нікого байдужим. Студенти не лише дізналися багато нового з дисциплін природничого циклу, а й весело провели час разом із кураторами Чорною Т.В., Герман О.М., Поплавською Н.М., Кошарною Ю.В. та керівниками груп Товстою С.М., Резніченко К.Г., Чаплигіною М.Я. та ВовкН.Г. Такі заходи не лише розширюють кругозір, а й згуртовують колектив та дарують приємні спогади