Святкування Дня Європи🌏

9 травня, з нагоди святкування Дня Європи🌏, наші першокурсники✨ взяли участь у яскравому та пізнавальному конкурсі🏆 “Галопом по Європі”!
Студенти показали чудові знання, блискучу ерудицію, креативність і справжній командний дух!
Результати змагання:
1 місце🥇 — команда групи К-12 (Євгенія Хоменко, Ростислав Трощин, Данило Семеренко)🎉🎉🎉
2 місце🥈 — команда групи О-11 (Єлизавета Борисенко, Андрій Мельник, Домінікія Лисевич)🎉🎉
3 місце🥉 — команда групи К-11 (Лєна Зайченко, Дмитро Потапов, Дмитро Сириця) 🎉
Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам груп Ф-11, Ф-12, Ф-13, П-11, П-13, ПД-11, ПД-12💓!
Ми вами пишаємося👍! Бажаємо цікавого навчання📗 та неймовірних подорожей🧳 усіма країнами Європи🌏!
Разом — до знань і відкриттів!😉
Прокрутка до верху