9 травня, з нагоди святкування Дня Європи

, наші першокурсники

взяли участь у яскравому та пізнавальному конкурсі

“Галопом по Європі”!
Студенти показали чудові знання, блискучу ерудицію, креативність і справжній командний дух!
Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам груп Ф-11, Ф-12, Ф-13, П-11, П-13, ПД-11, ПД-12

!