Тематичне заняття: «Кіберзагрози в інтернеті»

Сьогодні, 26 лютого, до Дня безпечного інтернету у групі Ф-22 відбулося тематичне заняття: «Кіберзагрози в інтернеті». 💻

Викладач ЦК ІТ,МПД Олексій Сергійович Дудник детально розібрав зі студентами алгоритми ідентифікації сучасних мережевих пасток. Особливу увагу приділили методам захисту персональних даних та правилам «цифрової гігієни», які допомагають уникати фішингу й вірусних атак.

Такі заходи допомагають нашим студентам бути не лише активними користувачами, а й свідомими та захищеними фахівцями у цифровому просторі. 🔐✨

Будьмо пильними та цифрове грамотними!

Прокрутка до верху