Студенти мали чудову нагоду послухати захопливу розповідь про історію закладу 🏛️, подивитися унікальні експонати 👀 та глибше ознайомитися з етапами його становлення і розвитку 📖
Було надзвичайно цікаво й атмосферно, адже історія університету — це не просто факти, а жива пам’ять, традиції та досягнення багатьох поколінь 🌟
Такі зустрічі надихають, об’єднують і залишають приємні враження на довгий час 😊
💐 Щиро дякуємо за теплий прийом і гостинність директору Музею Ользі Іванівні Підлісній!
















